2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Aktuality 2. ligy

správce: Pavel Král (email: pavel_kral@seznam.cz | tel: 606 076 086)

27. 9. 2017 - Konec

Konec. Tak zítra.

Pavel

14. 9. 2017 - Skorojasno

Ta už máme skorojasno. Minimálně na rok nás opouštějí týmy 1.SbPK a Obři - již nemohou být dostiženi na prvních dvou místech a tudíž postupují do první ligy. A v posledním kole si to rozdají mezi sebou o první místo v lize a bude to jistě obřovský :) souboj. Stejně tak přes některé nadějné záblesky zůstali na chvostu s nulou Szomorú vasárnap a putují do ligy třetí. Z první ligy do druhé upadnou Sorel a Rikard nebo Orel a ze třetí vzlétnou Pohoda a další tým zřejmě Počínající na P - stejně tak Polyaková Olga Počala Pregnantně a Permanentně Porážet Protivníky Pro Plums. Ale jinak Pohoda. No Proto :)

Prožijte Pohodové Pátky a Pondělky

Prosím Pěkně

Pavel

Pavel

30. 8. 2017 - BPP je zpátky

Zlátnoucí listí zavání burčákem a závěr BPP je opět tady. Každoročně řeším problém, jak se vyrovnat s letícím časem a letos se tomu hodlám postavit opravdu čelem. Jenom ještě nevím jak. Pokud byste někdo věděl, rád si nechám poradit.

Každopádně podzimní část ligové sezóny se včera opět rozjela.
 

Pavel

23. 5. 2017 - Druhá liga a tak podobně...

Druhá liga v plném proudu. Jak se daří nováčkům? Co nám nadělí Mikuláš a co protihráči? Nová pravidla a nové košonky. Budou žluté karty potřeba ?

To nám ten čas zase letí. Sotva jsme začali a máme za sebou víc než třetinu celé sezóny.Nejlépe to je vždycky poznat podle okolostojících stromů. V dubnu se sotva nalejvají pupeny (a lidi taky), v červnu nám husté listí poskytuje chladivý stín a na Svatého Václava nám listí padá na hlavu (a lidi se pořád nalejvají).

Po pěti kolech je v čele bez porážky a s dvoubodovým náskokem na ostatní 1.SbPK. Uvidíme, jak dlouho jim nasazené tempo vydrží. Možná ještě pár kol, než budou mít jistý postup do první ligy. 

Na dalších třech čelních místech se usadili nováčci a "nováčci". Vzhledem k tomu, že s mezi nimi nacházejí i několikanásobní mistři České republiky, nemohl jsem nepoužít uvozovky, Zvláště průběžné druhé místo  A je to! vzbuzuje respekt. A to ještě jejich hráčka Petra Lužová kraluje statistice hráčů se 100% úspěšností - 8 zápasů, osm výher. Tak to má být:)

Obři v čele s Petrem Juráněm a jeho většinou neomylnou střelou a Romanou Zláníčkovou a jejím neskutečně předpisovým placováním 30cm před košonek přesně v ose drží zaslouženě medailové pozice.

V Těsném zástupu Fenyx B drží postupové naděje stejně jako pátí Les Renegades hrající "klasiku" :)

Ani LDM ani Fňould se ještě nevzdávají, stejně jako poslední Szomorú, kteří sehráli spoustu vyrovnaných zápasů a jen těsně prohráli.

Většinou se již vžila nová pravidla platná od začátku roku - košonek se nahazuje jen jednou - a když se nepodaří, soupeř pokládá. Stejně jako, že před střelou se nesmí šlapat místo bezprostředně před střílenou koulí.

A tak, vzhledem k pohodovému průběhu druhé ligy, se domnívám, že žluté karty (další novinka) nebudou u nás potřeba.

Pavel

12. 4. 2017 - 2.liga 2017

Ahoj všichni,

soupisky a rozpis jsou hotovy, případné připomínky nebo dotazy na mail.Vítám nováčky Fenyx Adamov B, Obry a A je to, ostatní týmy jsou staří známí. Na poslední chvíli došlo ke změně domácího hřiště u týmu A je to, takže se budeme o to častěji potkávat v Lužánkách.

První kolo je ma pořadu hned po Velikonocích v úterý, takže hodně štěstí.

Pavel