2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Aktuality 2. ligy

správce: Pavel Král (email: pavel_kral@seznam.cz | tel: 606 076 086)

17. 9. 2015 - Dobojováno

Tak nám to zase rychle uteklo a je konec:(

Do puntíku s splnila moje předpověď a Seniors vyhráli BEZ PORÁŽKY! všech 14 utkání. Nepamatuji si (a to hraji BPP nějakých 10 let) něco podobného. Snad jen když Fenyx Adamov začínal ve 4.lize, ale druhá liga je přece jenom jiné kafe. Do první ligy je doprovodí 1:SbPK, kterým ke druhému místu stačilo pouhých 50% výher Seniorů. Les Renegades ze třetího a _Xlupataa_Kaczena_ ze čtvrtého místa se již těší na baráž o první ligu. Fňould a Berušky se naopak zúčastní baráže o ligu třetí. O 4 body (ve skóre!) horší Skorohak a Szomorú si příští rok zahrají definitivně ligu třetí.

Ve statistice hráčů se nám krásně seřadili na prvních čtyřech místech Senioři a na dalších 4 místech hráči SbPK - dalšího komentáře netřeba.

Uvidíme, jak dopadnou baráže. Příští rok mají účast ve druhé lize nyní jistou pouze Rikard a Mokrá čtvrť z 1.ligy a Orel a Zajícova smrt z ligy třetí.

Pavel

9. 9. 2015 - Předposlední kolo - téměř všechno jasné!

Po předposledním kole máme o tajenku méně ! Dalším přímým postupujícím se stává 1.SBPk - gratulace! I přes nečekaně slabší formu posledních tří kol jim to stačí na přímý postup do první ligy! Mají sice před posledním kolem (a těžkým soupeřem Seniors Adamov) náskok pouze jeden bod před třetími Les Renegades a čtvrtou _XlupatouKaczenou_, ale vzhledem k bilanci v zápasech (o 12 lepší než Renegades a  13 lepší než Kaczena) už v žádném případě nemohou být předstiženi! Gratulace! Dokázali si skvěle spočítat kdy zabrat a kdy "vypustit". :)

Na druhé straně je to již trochu méně jasné. Druhá liga byla vždy ligou vyrovnanou, letos je to již téměř extrémní! Vždyť třetího dělí od posledního jeden bod! A tak kdokoliv ještě může přímo sestoupit nebo hrát baráž. Tak v tom bych nechtěl hrát :)

Pavel

25. 8. 2015 - Podzimní část začíná

Po dlouhém a horkém létě začala na konci srpna druhá část BPP. Máme zde již několik zaznamenáníhodných událostí. Tak prvně - nováček soutěže Seniors Adamov se po dnešní výhře stali 3 kola před koncem nejenže prvním jistě postupujícím celkem do 1.ligy, ale již i jasným vítězem druhé ligy! Jejich náskok před druhými SBPK jsou již nedostižné 4 body. Mimochodem - Seniors mají z 11 utkání 11 výher. Jak dopadnou jejich 3 zbývající utkání? Je zde možná prostor na tipování, já tipuji další tři výhry. Bude to nějaký rekord Poháru? 

Zbytek ligy je vyrovnanější - třetího dělí od posledního dva body, takže lze očekávat napínavé boje až do konce.

Hodně štěstí v nich přeje

správce Pavel

Pavel

14. 4. 2015 - 2.liga může začít

Ahoj správcové a hráči druhé ligy!

Po soupiskách je hotov i rozpis na celou sezónu 2015 a příští týden se tedy může začít. Prosím správce týmů o kontrolu obojího, případné dotazy či reklamace na můj mail.

Pavel