2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Aktuality 2. ligy

správce: Pavel Král (email: pavel_kral@seznam.cz | tel: 606 076 086)

20. 9. 2013 - Dobojováno - vítězem 2.ligy jsou Le Dimanche Maussade

Tak nám to uteklo a je tady zase konec ročníku 2013. Zbývají už jenom výsledky Ligového Poháru a výsledky baráží, které určí další případné postupující a sestupující. Jisté však už je, že vítězem letošního ročníku 2.ligy se stává tým Le Dimanche Maussade a vrací se tak zpět do 1. ligy, kam ho doprovodí Fňould, který skončil druhý jen o skóre se stejným počtem bodů a  vítězství v utkáních i zápasech. A do třetice se stejným počtem bodů a vítězství v utkáních i zápasech skočili na třetím místě 1.SBPK, které spolu s Mokrou Čtvrtí čeká baráž o 1.ligu. Baráž opačná (tj.o udržení v 2.lize) zbyla na nováčky Vykulení a _Xlupatou_KaCZenu_. A (věřme, že jenom na rok) se s námi loučí Skorohak a Trefils. Díky všem účastníkům druhé ligy za pohodový průběh letošního ročníku a ahoj v Lužánkách na zakončení.

Pavel

11. 9. 2013 - Vyrovnáno

Loni mi Šárka prezidentka záviděla vyrovnanou 2.ligu. To ještě netušila, co přijde letos:) V předposledním kole se na špici srovnaly hned čtyři týmy s 9 body a dělí je jen skóre - v pořadí Mokrá Čtvrť, LDM, 1.SBPK a Fňould. Dva z těchto čtyř budou příští rok hrát první ligu a můžou je doplnit ještě i zbývající dva, pokud uspějí v baráži. Takže je o co hrát i v posledním kole. Jistotu máme jedinou, minimálně na rok nás opouštějí poslední Trefils.

Pavel

4. 9. 2013 - Za 2 kola konec zvonec

Po 12.kole se situace v tabulce 2.ligy ještě více zkomplikovala. Jisté je jen jedno - liga se rozdělila na dvě poloviny a to už se nezmění. O první ligu - ať přímý postup nebo baráž si zahrají 1.SBPK, Fňould, Mokrá Čtvrť a LDM. O třetí ligu či spíše o záchranu ve druhé si zahrají _Xlupataa_KaCZena_, Vykulení, Skorohak a Trefils. V jednotlivcích se na první místo vyhoupla Petra Pštrossová z LDM a jistě si připije na oslavu Aberlour a´bunadh nebo Bruichladdich:) Za ní společně ruku v ruce manželé Moosovi a za nimi opět spolu dva z Fňouldů - Oskar Orság a David Krajíček.

Pavel

22. 8. 2013 - Pohárový restart příští týden!

Tak nám léto uteklo(přesně jak jsem předvídal v jedné ze svých předchozích aktualit) a příští týden už zase začínáme. Budou to sice jenom 4 kola plus pohár případně baráže, ale o to víc by si na nich týmy měly dát záležet. Rozhodnou totiž o účinkování týmů v příštím ročníku. Stejně tak připomínám týmům, že posilovat podle Herního řádu mohou pouze do konce srpna, poté se soupisky uzavírají. Přeji všem příjemné počasí a přesnou ruku.

Pavel

19. 6. 2013 - Letní Slunovrat

Pozítří nás čeká nejdelší den v roce a teploty tomu odpovídají. Mnozí si stěžují na zbytečné teplo, ale možná že v únoru budete s nostalgií vzpomínat:) Výsledky 9.kola potvrdily trendy z minulé aktuality, pouze LDM bodově dostihli _Xlupatou_KaCZenu_. A v jednotlivcích nám mnozí vytrvalci začali černat - dosáhli 14 a více zápasů, což představuje min.50% z možných odehraných potřebných pro zařazení do konečné statistiky. Zatím vedou Orság Oskar z Fňouldů se 73%, druhé a třetí místo si společně s 67% dělí Heger Karel z Mokré čtvrti a Jagoš Jiří z Kačenek :)

Pavel

18. 6. 2013 - Za polovinou...

Ať mi někdo řekne, že ten čas neletí:( Nedávno jsme začínali a už jsme za polovinou soutěže. Brzy bude konec první hrací části BPP, prázdniny rychle utečou stejně jako zbývající 4 zářijová kola a budou tu baráže a Ligový pohár. Nejvyšší čas začít nakupovat vánoční dárky:)

Ale zpět k červnu - po osmi odehraných kolech se na čele tabulky sešli bývalí prvoligisté 1.SBPK a Fňould - oba se šesti výhrami, těsně následování dvojicí nováčků _Xlupataa_KaCZena_ a Mokrá Čtvrť, kteří mají pouze o bod méně. Vzestupnou tendenci potvrzují na 5. místě LDM, šesté místo drží další nováček Vykulení. Konec tabulky obsadili Skorohak a Trefils - tyto týmy mívají silné závěry, takže jsou takto nízko zřejmě jenom dočasně.

Hodně štěstí a pohody do dalších bojů přeje Pavel

Pavel

25. 5. 2013 - Soupisky a podobně.

Prvních pět kol zatím probíhá v poklidu, až na jednu vyjímku. Tým Vykulení už v prvním kole nasadil dvě hráčky, které nebyly uvedeny na soupisce, což je v rozporu s Herním řádem, bod 6.2. Soupiska. Bral jsem to jako, že jde o první kolo a nechtěl jsem z toho dělat žádnou aféru, takže jsem se s týmem dohodl, že dodají celá jména hráček a že to bylo naposledy. Nicméně nebylo. V pátém kole mi přišel naskenovaný zápis z utkání Fňould-Vykulení a za tým hostů nastoupil opět neoprávněně hráč, který nebyl uveden na soupisce. Vzhledem, k tomu, že se jedná o opakovaný přestupek proti Hernímu řádu, bylo utkání trojic kontumováno v neprospěch týmu Vykulení 0:13. Pro ostatní to budiž výstrahou!!! Podle Herního řádu bod 6.2. může být do zápisu uveden a tedy k utkání nastoupit pouze hráč, který je uveden na soupisce! Pokud si nejste jistí, kontaktujte mě dopředu mailem, ale nechci, aby se to ještě někdy opakovalo! S přání fair play bojů hezký zbytek ligy přeje správce 2.ligy. 

PS: A děkuji všem ostatním týmům 2.ligy, které se podle toho chovají - Mokrá Čtvrť, _Xlupataa_Kaczena_, 1.SBPK, LDM a Trefils! Ti všichni mě byli schopni informovat o novém hráči na soupisce DOPŘEDU !

Pavel

11. 4. 2013 - Soupisky

Ahoj, soupisky hotovy. Prosím všechny týmy o kontrolu, případné nesrovnalosti ihned nahlásit . Dík

Pavel

17. 3. 2013 - Ahoj v roce 2013

Ahoj všichni,

po delší odmlce se vám hlásí správce 2.ligy Pavel. Ač jste se na mě jistě všichni těšili, musím vás částečně zklamat, ani po sestupu Fenyxu z 1.ligy se bohužel ve 2.lize jako hráč neukážu. Fenyx se totiž rozpadl a já jsem podepsal přestupní lístky zpět do 1.igy. Takže alespoň nebudu moci být obviňován z neobjektivity:) Přeji hezkou sezónu 2013 všem a prosím, kdo už máte o letošním roce jasno, příp. už i hotovou soupisku, posílejte to na adresu pohar@carreau.cz .

Pavel