2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Aktuality 1. ligy

správce: Vladimír Husák (email: vladimir.husak@seznam.cz | tel: 602 516 930)

16. 10. 2013 - Sláva vítězům

Další ročník máme za sebou, vítězové jsou známí, ceny předány a já mohu se zpožděním zhodnotit výsledky letošní první ligy. Putovní pohár pro celkového vítěze nám Žepec na vyhlášení přivezl pouze ukázat, abychom my, ostatní týmy, věděly jak vlastě vypadá a opět si ho na rok odvezl domů do Žebětína. Podařilo se mu totiž to, co v Brněnském poháru doposud nikomu - tedy vyhrát počtvrté v řadě. O celkovém vítězi se rozhodlo až v posledním kole, kdy Žepec musel vyhrát 3:0, což se mu podařilo a vybojoval si tak zasloužené vítězství. Druhé místo tedy velice těsně patřilo týmu Fighters, který taktéž předváděl celý ročník velice kvalitní hru a o celkové  vítězství přišel jen rozdílem jednoho zápasu. Třetí místo patří Carreau family a na Pumelici zbyla medaile z brambor. V druhé polovině tabulky si baráž úspěšně zahrály týmy Těsněvedle a Les Renegades, Rikard a Orlovňáci si pro příští rok zřejmě zhrají ligu druhou.

Vladimír Husák

16. 6. 2013 - Jsme za polovinou a černáme...

Letošní ročník BPP se nám přehoupl do druhé poloviny a začínají se opakovat soupeři z prvních kol. Také nám někteří hráči ve statistikách začínají černat a je tak vidět kdo již může, alespoň teoreticky, přemýšlet nad cenou pro nejlepšího hráče ligy. Pro zahrnutí do platné statistiky a zčernání je potřeba odehrát při osmičlenné skupině 14 zápasů. Toto zatím splňuje sedm hráčů a tabulku vede Kuba Rendla z týmu Žepec, následován železným jádrem Pumelice. Tabulku týmů vede Žepec, druzí jsou nováčci Fighters, Třetí a čtvrté místo dělí od sebe jen skóre - zatím ve prospěch Pumelice před Carreau family. Na dalších místech jsou, opět jen o rozdíl skóre, Orlovňáci Husovice a Těsněvedle. Tabulku zakončují týmy Les Renegades a Rikard. Do prázdnin nám zbývají poslední dvě kola.

Vladimír Husák

27. 5. 2013 - Změna domácího hřiště týmu Žepec

Tým Žepec si změnil domácí hřiště na Lužánky. Rozpis je aktualizovaný.

Dále bych chtěl upozornit na narůstající nešvar, kdy za tým nastoupí nový hráč a správce ligy se to dozví až ze zaslaného zápisu. Toto nestačí. Za tým nesmí nastoupit žádný hráč, který není na soupisce. Zatím jsem to řešil domluvou, ale v jiné lize již musel správce sáhnout ke kontumování výsledku, což bych nerad. Tak na to myslete.

Vladimír Husák

7. 5. 2013 - Obsazené Lužánky 23.5.2013

Upozorňuji na obsazené Lužánky dne 23.5.2013. Jako každým rokem se zde bude konat akce Francouzsko-české obchodní komory. Tentokrát se to týká všech týmů mimo Orlovňáků a Fighters. Akce by měla začít cca od 15:30. Domluvte se včas na předehrávce nebo jiném místě. Díky Petrovi Stokláskovi za info.

7. 4. 2013 - Rozpis hotov

Kompletní rozpis všech kol nachystán, zbývá jen hrát. Oproti loňskému roku jsou nováčky v první lize týmy Les Renegades a Orlovňáci Husovice. Po roční pauze se z druhé ligy vrací i Rikard v obměněné sestavě. Z týmu Hé Sfairé zbylo jen torzo v podobě Pavla Hejla a letos budou hrát, doplnění o nové hráče, pod názvem Fighters. Mezi prvoligová hřiště se nám opět vrátily Vranovská a Slatina. Spolu s Lužánkami a Žebětínem tak budeme cestovat mezi čtyřmi lokalitami a ani jednou se všichni nepotkáme v Lužánkách.

Vladimír Husák

6. 4. 2013 - Týmy 1. ligy pro rok 2013

Doplnil jsem seznam týmů hrajících letos v první lize. Prosím o kontrolu údajů a případné nesrovnalosti mi pošlete mailem. V nejbližších dnech doplním rozpis jednotlivých kol na celou sezónu.

Vladimír Husák